عطنا - رسانه تحلیلی دانشگاه علامه طباطبائی

رویدادهای دانشگاه
تحول مدیریتی در عطنا؛ موحدیان جایگزین بیات شد

تحول مدیریتی در عطنا؛ موحدیان جایگزین بیات شد

جلسه تودیع و معارفه مدیران قبلی و جدید رسانه تحلیلی دانشگاه علامه طباطبایی، عطنا امروز دوم آذر ماه در محل این خبرگزاری واقع در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.در این جلسه دکتر محسن حبیبی سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، عطنا را مرکز خدمات رسانی رسانه ای دانشگاه علامه طباطبائی توصیف کرد و ضمن قدردانی از افرادی که در گذشته با مرارت ها و زحمات فراوان عطنا را تاسیس کردند، گفت: مدیریت جدید دانشگاه تحول در عطنا را تعقیب می کند و امیدواریم با حضور و فعالیت های آقایان دکتر احسان موحدیان و سامان خدایاری شاهد پیشبرد امور باشیم.
گزارش تصویری 2: دانشگاه علامه طباطبائی در گذر زمان
از قاب دوربین

گزارش تصویری 2: دانشگاه علامه طباطبائی در گذر زمان

در سال ۱۳۵۸ با ادغام بیست و هفت دانشکده، آموزشگاه و مؤسسه آموزش عالی در تهران دو مجتمع آموزشی بزرگ به نام‌های مجتمع دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی و مجتمع دانشگاهی علوم اداری و بازرگانی تأسیس شد. پس از پنج سال در سال ۱۳۶۳ این دو مجتمع ادغام شده و تحت عنوان دانشگاه علامه طباطبایی به حیات خود ادامه دادند. این تصاویر تاریخی مربوط به حضور دانشگاهیان علامه طباطبائی در بهشت زهرا در سال 1362 است.
نشست روش‌های پیشرفته تحلیل داده‌های مالی با تاکید بر یادگیری ماشین
دانشکده آمار، ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می کند

نشست روش‌های پیشرفته تحلیل داده‌های مالی با تاکید بر یادگیری ماشین

قطب علمی ریاضیات مالی کشور به منظور آموزش و ارتقای سطح علمی اعضای هیات علمی، دانشجویان و فعالان حوزه مالی و سایر حوزه های مرتبط، دوره آموزشی-پژوهشی تحت عنوان "دومین نشست علمی پژوهشی روش‌های پیشرفته تحلیل داده‌های مالی (با تاکید بر یادگیری ماشین) " با همکاری دانشکده آمار، ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی و شرکت فرابورس به صورت مجازی برگزار می کند.
گزارش تصویری: دانشگاه علامه طباطبائی در گذر زمان
از قاب دوربین

گزارش تصویری: دانشگاه علامه طباطبائی در گذر زمان

در سال ۱۳۵۸ با ادغام بیست و هفت دانشکده، آموزشگاه و مؤسسه آموزش عالی در تهران دو مجتمع آموزشی بزرگ به نام‌های مجتمع دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی و مجتمع دانشگاهی علوم اداری و بازرگانی تأسیس شد. پس از پنج سال در سال ۱۳۶۳ این دو مجتمع ادغام شده و تحت عنوان دانشگاه علامه طباطبایی به حیات خود ادامه دادند. این تصاویر تاریخی مربوط به ساختمان مجتمع دانشگاهی در تیرماه سال 1363 است.
پربازدیدها
آخرین اخبار