۱۴ دی ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲
کد خبر: ۹۱۱
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به مناسبت نه دی با انتشار بیانیه‌ای از قوه قضائیه خواست تا بدون هیچ‌ مسامحه با عاملین فتنه 88، برخورد قانونی کند تا شاید مرهمی هرچند حداقلی بر قلب داغدار مادران و پدرانی باشد که فرزندان خود را در راه پاسداری از نهال انقلاب فدای اسلام کرده‌اند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«نسلی که در امتحان 9 دی سربلند بیرون آمد، نشان داد گرچه دفاع مقدس را درک نکرده‌اند اما همان ولایت مداری را در خویش پرورانده‌اند. امتحانی که پاسخش «سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» از عمق جان جوانان غیور ایران اسلامی در دفاع از حریم امام عزیز و مقام معظم رهبری در روز بزرگ 9 دی بود.  رهبری که در میدان مبارزه با یزید زمان، در میان عده‌ای از خواص بی‌بصیرت، خواصی که چشم توده مردم به آنها بود، خواصی که چشمشان آنچه را باید می‌دید، ندید، لب به گلایه گشود که «من دارم می‌بینم صحنه را، می‌بینم تجهیز را، می‌بینم صف آرایی‌ها را، می‌بینم دهان‌های با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌های با غیض به هم فشرده شده را علیه انقلاب و علیه امام و علیه آرمان‌ها و همه آنهایی که به این حرکت دل بستند، خُب چه بکنم اگر کسی نمی‌بیند.» و قطعاً اگرنبود زعامت و هدایت رهبر فرزانه انقلاب چیزی جز سرنوشت کشورهای دگرگون شده با انقلاب‌های مخملی نبود و چه زیبا ارتباط بین امت و رهبر برقرار شد و مردم ایران در این روز شعار ما اهل کوفه نیستیم را نه باحرف بلکه با عمل به اثبات رساندند.

امتحانی که تا امروز نیز ادامه داشته و تا همیشه تاریخ ادامه خواهد داشت، هر چند هربار متفاوت است، گاهی در خیابان است و گاهی در کلاس درس و گاهی پای میز مذاکره رنگی دیگر به خود می‌گیرد. و اما اینک ما دانشجویان از قوه قضاییه انتظار داریم که با گذشت 5 سال از این فتنه بدون هیچ‌گونه مسامحه با عاملین، برخورد قانونی شود تا شاید مرهمی هرچند حداقلی بر قلب داغدار مادران و پدرانی باشد که فرزندان خود را در راه پاسداری از نهال انقلاب فدای اسلام کرده‌اند.

همچنین انتظار می‌رود دولت نیز به فتنه حساس باشد و از حضور افراد فتنه گر در دولت جلوگیری کند. و در آخر ما دانشجویان بار دیگر در سالگرد این حماسه تاریخی با ولایت تجدید بیعت کرده و اعلام می‌کنیم با جانی بر کف و دلی مشتاق به شهادت، در هر نقطه‌ای که نیاز به دفاع از انقلاب و اسلام احساس شود حاضر به خدمت بوده و تا پای جان نگهبان حریم مقدس نظام جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار