۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹
کد خبر: ۶۹۳۳۰
Faregho tahsili daneshjooyane zaban faranse (22)

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: سالانه حدود ۴۰ تا ۴۵ هزار از دانشجویان دانشگاه‌های دولتی به دنبال تایید مدرک برای ترجمه و ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند.


به گزارش عطنا، ناصر مطیعی در گفت‌وگو با مهر در خصوص اینکه دانشجویان کدام دانشگاه‌ها بیشترین مراجعه را برای تایید مدرک برای ترجمه و ادامه تحصیل در خارج دارند، گفت: دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، تهران، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت و فردوسی مشهد، بیشترین مراجعه به اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم را برای تایید مدارک برای ترجمه دارند.


وی ادامه داد: اکثر این دانشجویان در مقاطع دکتری و فوق لیسانس هستند و سالانه حدود ۴۰ تا ۴۵ هزار نفر از دانشجویان به این اداره کل برای تایید مدارک مراجعه می‌کنند تا برای تحصیل به خارج از کشور مراجعه کنند.


مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در مورد اینکه این دانشجویان بیشتر به کدام کشورها برای ادامه تحصیل مراجعه می‌کنند، گفت: دانشجویان زمانی که برای تایید مدارک برای ترجمه به این اداره کل مراجعه می‌کنند، در این مورد که برای تحصیل به کدام کشور یا چه رشته ای تحصیل خواهند کرد گزارشی از آنها دریافت نمی‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار