۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱
کد خبر: ۳۶۶۳۸

2036155


به گزارش عطنا به نقل از مهر، دکتر جلال نژاد جواد افزود: هفته خوابگاه ها اواخر اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود و به همین منظور نشستی با وزارت علوم و دانشگاه آزاد خواهیم داشت تا این هفته را به صورت هماهنگ و مشترک برگزار کنیم.


وی یادآور شد: هفته خوابگاه های دانشجویی فرصتی است که همه دستگاه ها و ارگان ها به موضوع خوابگاه دانشجویی و نیازهای دانشجویان در این عرصه توجه کنند به همین دلیل برنامه هایی برای این هفته درنظر گرفته می شود.


نژاد جواد اظهار داشت: هفته خوابگاه های دانشجویی با توجه ویژه تری از سوی دانشگاهها برگزار می شود.


وی همچنین از اجرای رتبه بندی خوابگاه های دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد و گفت: اعتبارسنجی و رتبه بندی خوابگاهها برای اساس ۷۰ شاخص اصلی به زودی شروع می شود.


مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: بر اساس این اعتبارسنجی برخی از خوابگاه ها ممکن است از فضای خوبی برخوردار باشند و برخی دیگر نیاز به اصلاح داشته باشند و همچنین برخی ممکن است شاخص مورد نظر را در اختیار نداشته باشند.


وی تاکید کرد: این شاخص ها برای اولین بار در کشور طراحی شده است و می تواند الگوی مناسبی برای تعیین نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات خوابگاهی باشد. این شاخص ها از الگوهای علمی و دقیق و حتی بین المللی اتخاذ شده و به زودی آن را در اختیار سایر همکاران در وزارت علوم و دانشگاه آزاد هم می گذاریم تا به تغییر فضای خوابگاه ها کمک کند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار