۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱
کد خبر: ۳۰۳۲۱۳

عطنا - دانشگاه علامه طباطبائي در هفته دوم آذرماه ١٤٠٠ ميزبان هفت برنامه بين المللي با حضور استاداني از گرجستان، روسيه، هندوستان، استراليا، سوييس، آمريكا، سوئد، ايتاليا، آلمان، فيليپين، ازبكستان، مصر و ايران خواهد بود.

گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبائی و معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، شنبه ششم آذر ماه از ساعت 15 تا 17 دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی: ایماژهای زندگی در دیوان شمس با تاکید بر آموزه های رواقیون را برگزار می کنند که به صورت برخط از آدرس https://meeting.atu.ac.ir/ch/persianlit در دسترس خواهد بود.

دوشنبه هشتم آذر ماه نیز مدرسه بین المللی روابط میان فرهنگی ایران و گرجستان، جلسه دهم دوره آشنایی با زبان گرجی را از ساعت 9:30 تا 11:30 در آدرس https://meeting.atu.ac.ir/ch/researchcenter برگزار می کند.

در همین روز و نیز سه شنبه نهم آذرماه نشست " ایران و روسیه در جهان در حال تحول: تاریخ، فرهنگ و چشم انداز همکاری" از ساعت 9:30 تا 16:00 برگزار می شود. (اطلاعات بیشتر)

دانشکده مدیریت و حسابداری نیز در روز دوشنبه هشتم آذر ماه از ساعت 14 تا 17 میزبان "هجدهمین همایش بین المللي مدیریت" خواهد بود که از آدرس https://meeting.atu.ac.ir/ch/imgc در دسترس خواهد بود.

کارگاه آموزش زبان ازبکی و ترجمه متون رسانه ای از عربی به فارسی نیز از جمله نشست های علمی هفته دوم آذر ماه در دانشگاه علامه خواهد بود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این همایش ها می توانند به این نشانی مراجعه کنند.

برگزاری هفت رویداد بین المللی در دانشگاه علامه طباطبایی در هفته دوم آذرماه

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار