۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۲۵
کد خبر: ۳۰۱۷۸۲

عطنا - نظر به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، رسانه تحلیلی دانشگاه علامه طباطبائی (عطنا) قصد دارد با برگزاری نشست های تخصصی میان کاندیداهای محترم و اساتید مجرب دانشگاه علامه طباطبائی ضمن آگاهی بخشی به جامعه و افزایش شور و نشاط انتخاباتی، زمینه را برای انتخاب فرد اصلح فراهم آورد.

به گزارش عطنا، این نشست ها که به صورت جداگانه با هر یک از کاندیداهای محترم و به صورت تصویری در استودیو دانشگاه انجام می شود، به صورت زنده از شبکه های اجتماعی مختلف پخش خواهد شد. مباحثی که در این نشست ها مطرح می شود حول سه موضوع اقتصاد، سیاست خارجی و سیاست عمومی خواهد بود.

دانشگاه علامه طباطبائی با توجه به مسئولیت اجتماعی که برای نهاد دانشگاه در تحولات اجتماعی و سیاسی قائل است، اقدام به ایجاد یک شورای علمی و سیاست گذاری برای این نشست ها نموده است. لذا این نشست ها کاملا علمی و به منظور ارزیابی برنامه های کاندیداهای محترم برای حل مشکلات کشور خواهد بود.

نشست مقدماتی این سلسله از برنامه ها روز شنبه اول خرداد با حضور دکتر فائز دین پرست عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دکتر رمضانعلی مروی عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد و دکتر سعید شکوهی عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی از ساعت 20 برگزار و به صورت زنده پخش خواهد شد. در این برنامه رئوس کلی نشست ها با کاندیداهای محترم، چگونگی ارزیابی برنامه های آنها و معیارهای لازم برای تشخیص کاندیدای اصلح مورد تبیین قرار خواهد گرفت. دسترسی آنلاین به این برنامه از طریق آدرس atna.ir در شبکه اجتماعی اینستاگرام و https://www.aparat.com/atnanews در آپارات مقدور است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (3)

مدیریت فضای مجازی در ترکیه و امارات چگونه است؟

چندین سال است که در امارات کلیه سرویس‌های انتقال صوت با پروتکل اینترنت ممنوع بوده و برنامه‌هایی مانند واتس اپ، وایبر، تانگو، فیسبوک مسنجر، ایمو، لاین، کیک مسنجر، تلگرام و فیس تایم مسدود هستند.
استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید
گفتگوی اختصاصی عطنا با هوندا فَن

استاد دانشگاه شانگهای از برجام و روابط ایران و چین می‌گوید

دنیای کنونی نسبت به جهان 2006-2010 تغییرات زیادی کرده است؛ این امر بر توسعه برخی از روابط بین المللی هم تاثیر گذاشته است. من شخصا فکر می کنم بهترین نتیجه برای ایران این است که این مسئله را در اسرع وقت...
علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

علت افزایش مهاجرت در میان نخبگان چیست؟

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نوسانات وضعیت اقتصادی و نداشتن امید به حل مشکلات که دلیل مهاجرت است با جوان‌گرایی و به کارگیری نسل جوان در ساختار‌های نظام کشور باعث پویایی و کاهش مهاجرت می‌شود.»
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»
پر بازدیدها
آخرین اخبار