۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۳۴
کد خبر: ۲۷۵۵۳۶
022A7005
در اختتامیه جشنواره رویش در دانشگاه علامه طباطبائی، از کانون های برتر و برگزیده دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش عطنا، در ابتدای این برنامه علیرضا امیدبخش، مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن خیرمقدم به فعالان کانون های فرهنگی، هنری و مذهبی دانشگاه و تبریک ولادت حضرت فاطمه(س)، گفت: ایام میلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادر را تبریک می گویم و همزمان شدن این جشنواره با این ایام خجسته را به فال نیک می گیرم.


امیدبخش با اشاره به اینکه سالن جشن، به کلی مملو از دانشجویان مشتاق است، ابراز خوشحالی کرد و تصریح کرد: وقتی با دانشجویانی پر از انرژی، پر از لب های خندان با همهمه های شیرین و نجواهای زیاد روبه رو هستیم، بسیار حس خوبی به بنده و همکاران دست می دهد. در اینجا بنده از زحمت های دکتر ایران زاده، دکتر شالچی، دکتر غفاری و سایر همکاران تشکر ویژه می کنم.


او با اشاره به اینکه از تاریخ 17 الی 28 آذر ماه، آثار برای این جشنواره ارسال شده بود، گفت: از یکم دی ماه تا ششم دی ماه، بررسی و تایید اولیۀ آثار شروع شد و نهایتاً در 16 دی ماه جمع بندی آثار انجام شد.


مدیر فرهنگی دانشگاه افزود: قبل از آغاز این برنامه، نمایشگاهی هم از فعالیت های کانون ها برگزار شد که مملو از انرژی و حس و حال خوب بود. اگر بخواهیم به تعداد آثار و رتبه بندی آثار اشاره کنیم 15 کانون برای ما اثرهایشان را ارسال کرده بودند.


او در پایان با اشاره به آثار گروهی که به این جشنواره ارسال شده بود، گفت: چهار اثر گروهی و 130 اثر هم در بخش انفرادی داشتیم. در مورد شاخص ها امسال بر اساس شاخص وزارت علوم داوری شد و سعی کردیم بسیار با حساسیت داوری ها انجام شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار