۰۹ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱
کد خبر: ۲۷۳۴۴۴
sardar atu logo

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه علامه طباطبائی به سمت دبیر منطقه یک کشوری انتخاب شد و حکم وی از سوی مدیر کل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش کارکنان ابلاغ گردید.


به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، در چهارمین نشست تخصصی مدیران هسته های گزینش کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد، حمید محمّدظاهری مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه علامه طباطبائی با نظر اکثریت به عنوان دبیر دانشگاه های منطقه یک کشور انتخاب شد.


تسهیل در فرایند سیاست گذاری و تصمیم سازی، بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و مراکز پژوهشی در امور گزینش کارکنان، نظارت بر اجرای دقیق ضوابط، مقررات، آیین نامه ها و دستور العمل ها در راستای تحقق اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت عتف، آموزش نیروهای متخصص، سازماندهی، نظارت و ارتقاء سطح فعالیت های مرتبط با فرایندگزینش کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور از اهم اهداف منطقه بندی مدیریت هسته های گزینش کارکنان دانشگاه ها است.


این مسئولیت تا پیش از این بر عهده دانشگاه تهران بود که با این انتخاب از سوی اعضای جلسه به دانشگاه علامه طباطبائی محول شد.


گزینش کارکنان مرکزی وزارتخانه و دانشگاه های تهران، الزهرا، پیام نور، تربیت مدرس، خوارزمی، شهید بهشتی، صنعتی امیر کبیر، صنعتی خواجه نصیر، صنعتی شریف، علامه طباطبائی، علم و صنعت، هنر، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه ای و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، سازمان سنجش آموزش کشور، اعضای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در منطقه یک کشوری را شامل می شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار