۰۲ دی ۱۳۹۷ ۲۱:۲۱
کد خبر: ۲۷۲۵۷۲
مراسم اختتامیه هفته پژوهش دانشگاه علامه طباطبائی

مراسم اختتامیه هفته پژوهش دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان و اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه در سالن همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.


به گزارش خبرنگار عطنا، در این مراسم که اول دی‌ماه برگزار شد، استادان و اعضای هیئت‌علمی و هیئت‌رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند.


در این مراسم حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع «مأموریت محوری و مسئله‌گشایی در پژوهش‌های علوم انسانی» به ایراد سخنرانی پرداخت و حمیدرضا علومی یزدی، معاون پژوهشی دانشگاه نیز گزارشی از وضعیت این معاونت بیان کرد.


برگزاری میزگرد مسئولیت‌های اجتماعی دانشگاه با حضور محمدجواد غلامرضا کاشی، استاد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی، هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات این دانشگاه و مسئول خوشه مشورتی ارتباطات و رسانه، محمدهاشم بت‌شکن، استادیار حسابداری دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه و مسئول خوشه مشورتی پولی و بانکی، محمد نقی‌زاده، عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبائی و علی‌ خورسندی‌طاسکوه، استادیار گروه مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه علامه و مدیریت امور پژوهشی این دانشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


در پایان این مراسم از استادان و پژوهشگران و همچنین کارشناسان برتر معاونت پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی تقدیر شد.


با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛


عکس: شکیبا شیرازی تهرانی-عطنا 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار