۲۶ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸
کد خبر: ۲۵۸۸۶
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مصوبه ای در این وزارتخانه تدوین شده که براساس آن ستاد راهیان نور در سطح ملی زیر نظر وزیر علوم و در سطح منطقه‌ای زیر نظر روسای دانشگاه ها فعالیت خواهد کرد.

به گزارش عطنا، دکتر سید ضیا هاشمی با اعلام این خبر گفت: این مصوبه به طور کامل تدوین شده و به زودی به تمامی دانشگاه های کشور ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان اینکه وزارت علوم برنامه دارد ظرفیت اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور را افزایش دهد، افزود: درحال حاضر برخی از اتوبوس های دانشگاه ها به دلیل محدودیت‌های قانونی پلیس راه نمی توانند سفرهای خارج از شهر داشته باشند که امیدواریم با هماهنگی و تعامل در حل این مشکلات بتوانیم، ظرفیت ها را افزایش دهیم.

معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: طبق برنامه سال های گذشته در مسیرهایی که امکان سفرهای ریلی داشته باشند دانشجویان از طریق قطار به اردوهای راهیان نور اعزام خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترهاشمی گفت: دانشگاه ها می توانند برای اعزام دانشجویان و اساتید به اردوهای راهیان نور برنامه ریزی کنند و در سال های گذشته برخی از دانشگاه‌ها کاروان‌های استادان خود را به این سفر از طریق مسیرهای هوایی اعزام کردند که در سال جاری نیز دانشگاه ها می توانند این روند را ادامه دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار