۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۹
کد خبر: ۲۵۸۸۲۶
بزرگداشت مرحوم استاد «خسرو یحیایی» در دانشکده علوم ارتباطات علامه

بزرگداشت مرحوم استاد خسرو یحیایی، عضو هیئت علمی بازنشسته دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.


به گزارش عطنا، در این مراسم که 17 مهرماه برگزار شد، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، برخی از استادان علوم ارتباطات سایر دانشگاه‌ها، شاگردان استاد یحیایی، برخی از همکاران قدیمی این استاد و بعضی از فعالان عرصه مطبوعات و رسانه حضور داشتند.


همچنین از خانواده مرحوم استاد خسرو یحیایی، آفاق زرگریان، همسر ایشان و خانم‌ها مریم و ناهید یحیایی دختران این استاد فقید نیز در مراسم حضور یافتند.


در ابتدای این مراسم دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی ضمن عرض تسلیت به خانواده، دوستان و همکاران استاد یحیایی به بیان سخنانی درمورد او پرداخت.


سپس دکتر هادی خانیکی، مدیر گروه علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر سید‌نورالدین رضوی‌زاده، معاون اداری و مالی و دانشجویی دانشکده علوم ارتباطات، مهرداد بوستانچی صف‌سری، صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریه دانش تبلیغات، محمدعلی کریمی ابرقویی، مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، دکتر مهدی محسنیان‌راد، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع)، دکتر رحمان سعیدی، عضو هیئت علمی گروه روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و فرزانه بنی‌هاشمی، دانشجوی استاد یحیایی ورودی سال 72 کارشناسی علوم ارتباطات به سخنرانی پرداختند.


در ادامه این مراسم مریم یحیایی، فرزند مرحوم استاد یحیایی، استاد بازنشسته دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و آفاق زرگریان، همسر این استاد، ضمن تشکر از دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برای برگزاری این مراسم، سخنان خود را بیان کردند.


دکتر احمد میرعابدینی، استاد حقوق ارتباطات، محمود مختاریان، استاد گرافیک مطبوعات و فتوژورنالیسم، یوسف خجیر، مدیرگروه علوم ارتباطات دانشگاه سوره و برخی دیگر از استادان علوم ارتباطات نیز در این مراسم حضور داشتند.


گزارش کامل این مراسم در عطنا قرار می‌گیرد.


با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛


عکس: شکیبا شیرازی تهرانی-عطنا


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
نظرات بینندگان
r
Iran (Islamic Republic of)
25/07/1397 - 10:42
0
0
استاد عزیز روحتان شاد.از دانشجویان دهه 80 هستم خبر درگذشت استاد خیلی تاثربرانگیز بود.
ستار محمدی
Iran (Islamic Republic of)
18/08/1397 - 23:41
0
0
استاد روحت شاد
دانشجوی دهه هفتاد شما
مطالب دیگر
چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا بررسی کرد

چگونه مسائل جنسی را به کودک آموزش دهیم؟

تربیت جنسی امری ضروری است و آموزش آن را از هر سنی که کودک شروع به سوال پرسیدن می کند باید شروع کرد. اما به طور کلی اولین زمان برای این آموزش 3 تا 5 سالگی است. چون کودک در این برهه سنی کنجکاوی هایی دارد
فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا مطرح کرد

فقدان سرمایه اجتماعی، نظام سیاسی را با چالش‌ روبرو می‌کند/ مهاجرت یکی از نتایج شکاف میان دولت و ملت است

یک استاد دانشگاه معتقد است: «نهادهای دولتی و حاکمیتی نقش مهمی در اعتماد عمومی دارند و در واقع عملکرد نهادهای اجتماعی و سیاسی است که اعتماد را خلق می‌کند یا باعث کاهش آن می‌شود.»
فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم
یک جامعه شناس در گفتگو با عطنا:

فضای مجازی را باید کنترل کرد/ باید به سمت اینترانت حرکت کنیم

در حال حاضر در معرض تهدید جدی هستیم. طرح مجلس درباره ساماندهی فضای مجازی اولین گام در جهت داشتن برنامه برای مدیریت فضای مجازی است و البته نباید به روش‌های نادرست مثل قطع کردن اینترنت روی بیاوریم.
مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟
بررسی قوانین اینترنت در کشورهای دیگر (1)

مدیریت فضای مجازی در آمریکا و کره جنوبی چگونه است؟

TikTok و WeChat دو شبکه اجتماعی چینی هستند که در دنیا با استقبال روبه‌رو شده‌اند، اما در زمان ریاست جمهوری ترامپ استفاده از این اپلیکیشن‌ها در امریکا به دلیل نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام شد.
پر بازدیدها
آخرین اخبار