۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷
کد خبر: ۲۵۷۵۹۲
ایران و افغانستان

مهاستادان و میهمانانی از دانشگاه «غالب» کشور افغانستان در بازدید از دانشکده‌های حقوق و علوم سیاسی و ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبائی در خصوص همکاری‌های علمی با مسئولان این دانشکده‌ها دیدار و گفت‌وگو کردند.


به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، در این دیدارها مقرر شد که بر اساس تفاهم‌نامه‌های امضاشده میان دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانشگاه غالب، در زمستان سال ۱۳۹۷ کارگاه آموزش نگارش متون حقوقی توسط استادان رشته‌های مختلف حقوق برای حقوقدانان و وکلای افغان برگزار شود.


همچنین طبق توافق به‌عمل‌آمده مقرر شد که کارگاه آموزش روش تحقیق در حوزه روابط بین‌الملل ویژه استادان علوم سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه غالب، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی و در تهران برگزار شود.


گفتنی است که در سال‌های اخیر دانشگاه علامه طباطبائی پیشگام گسترش همکاری‌های علمی و دانشگاهی با دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در کشور افغانستان بوده و در این راستا اقدام به برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی در ایران و افغانستان کرده است. دانشگاه غالب یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های خصوصی افغانستان در ولایت هرات است و اساتیدی ازجمله دکتر رهیاب، دکتر احمد و استاد فاضل، در این سفر میهمان دانشگاه علامه طباطبائی بودند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار